גיל אשל ושות – בודק שכר מוסמך

גיל אשל ושות'
רואי חשבון
C.P.A (Isr.)
.GIL ESHEL & Co
תכניות עסקיות

תכניות עסקיות

במהלך השנים אנו נתקלים בארגונים גדולים ובעלי עסקים המתבקשים להגיש תכנית עסקית לצורך קבלת הלוואה או כניסת משקיע וכדומה. בנוסף קיימים בעלי עסקים ומשקיעים פוטנציאליים אשר מעוניינים לקבל חוות דעת מקצועית בעניין רכישת מכונה ליצור למשל, או בחינה של הגדלת פעילות עסקית ו/או התייעלות ארגונית. לפיכך אנו מבצעים ניתוח כדאיות השקעה הכוללת רווח צפוי , גידול במחזור וארוך הזמן בו מוחזרת ההשקעה.

אנו מכינים עבור בעלי עסקים וארגונים שונים, תכניות עסקיות וזאת לאחר ביצוע בדיקות כלכליות לצורך הגדלת הרווח והרחבת הפעילות העסקית . התכנית העסקית המוגשת לבעל עסק, מגדירה את הצורך במוצר ו/או בשירות, העומדים בבסיס היוזמה העסקית לצורך פיתוח העסק והרחבתו וכן היא מציגה את המבנה התומך בפעילות זו וחשוב מכל, את הפוטנציאל הגלום בפעילות כאמור. הכנת תכנית עסקית כוללת הכרת המתודולוגיה של הארגון, חזון ויעדי הארגון, ניתוח סביבה עסקית, התפתחויות ומגמות בענף, הביקוש וההיצע בענף, אסטרטגיה עסקית, תחזית כלכלית, חישוב רווח עתידי וצפי להחזר הלוואה או השקעה. הכנת תכנית עסקית כאמור מבוצעת במשרדנו על ידי אנשי מקצוע מתאימים המכירים את הענף ובעלי ידע כלכלי, פיננסי ומשפטי. השירות כולל הצגת התכנית בפני נותני האשראי או משקיע פוטנציאלי, תוך שיתוף פעולה עם בעל העסק לצורך הצלחת התכנית ועמידה ביעדיה.

משרדי מתמחה בניתוח כלכלי של חברות וגופים עסקיים ומדווחים לבעל העסק באופן מפורט את המלצות בתכנית העסקית. בנוסף אנו נפנה את תשומת לב המשקיע הפוטנציאלי או בעל העסק, ליתרונות ולחסרונות הגלומים בעסקה ובגוף העסקי. אנו מבצעים ניתוח העסקה הערכת תזרים המזומנים ותוספת לרווח השנתי בשל אותה עסקה. כמו כן אנו מבצעים תכניות התייעלות וחסכון בכוח אדם לצורך הגדלת הרווח השנתי והקלה בתזרים מבלי לפגוע בפעילות החברה.

אנו מלווים את העסקה מתחילתה ועד סופה ומעניקים יחס אישי וליווי צמוד גם לאחר אישור הלוואה או השקעה.

ליווי עסקי
מאות עסקים קטנים ובינוניים שהתנהלו בצורה מופתית לכאורה, הגיעו להפסדים ואף לחדלות פרעון מסיבות של העדר ניהול תזרים מזומנים. בעל עסק שלא העסיק איש כספים בעל ידע פיננסי מתאים, זנח את ניהול התזרים והתעסק ב "כיבוי שריפות", לא נערך כיאות למצוקה התזרימית, לא הספיק לבדוק את דוח הגביה, נותני האשראי לא מהרו לתת הלוואות לבעל העסק, יצא איפה כי העסק קרס מבחינה ניהולית גרידא על אף שהביקוש למוצר או לשירות נשאר קשיח וגבוה.
את הניסיון שצברנו אנו מעמידים לרשות עסקים בהם לבעל העסק אין את תשומות, הזמן, הידע, כח אדם מקצועי, לצורך טיפול שוטף ולכן אנו מציעים ליווי עסקי צמוד בבית העסק, בהתאם לדרישות בעל העסק, במטרה לסייע בניהול הפיננסי של העסק. בתהליך הליווי הפיננסי, אנו מאפשרים לבעל העסק להתעסק בצד המקצועי, השווקי וכדומה ואנו נסייע להתנהלות הפיננסית השוטפת הכוללת בין היתר:

 
  • הכנת דוחות תזרימים.
  • הכנת תקציב וכלים ניהוליים.
  • מעקב של תחזית מול ביצוע בפועל.
  • מעקב גבייה מלקוחות.
  • תשלומים לספקים.
  • ניהול מלאי.
  • הצעות בנוגע להתייעלות ושיפור תהליכים.
 
הליווי העסקי פיננסי יעניק לבעל עסק שנמצא במשבר, או בחוסר זמן , סיוע בניהול הנתונים הפיננסים , שקיפות מלאה למצב העסק ברמה חודשית, פיקוח על מערך הגביה ובניית תקציב שנתי. אנו נעניק לבעל העסק ליווי צמוד בבית העסק ברמה יומית ושבועית בהתאם לדרישה וכן ידע וכלים שעל פי הן ניתן לקבל נתונים חודשיים ולקבל החלטות השקעה "און ליין".

צור קשר

התקשר אלינו
השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר
דילוג לתוכן