גיל אשל ושות – בודק שכר מוסמך

גיל אשל ושות'
רואי חשבון
C.P.A (Isr.)
.GIL ESHEL & Co
שירותי חשבות חוץ

בשנים האחרונות אנו צופים לתנופה גדולה של בעלי עסקים קטנים ובנונים הבוחרים להעזר בשירותי חשבות חוץ ולא להעסיק חשב במשרה מלאה. גישה כאמור חוסכת בעלויות , מבלי לוותר על הייעוץ השוטף והבקרה הצמודה.
שירותי חשבות חוץ יכולים להינתן למספר תקופות עיקריות :
1). לתקופה קצובה – שירותי חשבות חוץ ליכולים להינתן במקרים בהם נדרשת החלפה זמנית במהלך חופשת לידה של אחראית כספים/חשבת.
2). לתקופה מוגבלת – במקרים בהם בעל העסק נדרש לספק נתונים פיננסים עסקיים לצורך בחינת כניסת משקיע או מכירה , בחינת רכישת מכונה לקו יצור, דרישה לקבלת נתונים פיננסים עדכניים מגורם אשראי לצורך קבלת הלוואה או רכישה , הפקת נתונים עסקיים עדכניים לצורך קבלת החלטה עסקית בכלל או לשם בחינת פרוייקט עסקי חדש בפרט.
3). לתקופה קבועה – בהתאם לדרישת בעל העסק בהעדר כח אדם מקצועי פנימי בעסק המסוגל להפיק מידע פיננסי מתוך נתוני המערכת, לצורך קבלת החלטות עסקיות. כידוע לא כל עסק יכול לאפשר לעצמו להעסיק חשב או מנהל כספים ופועל יוצא מכך הינו כי בעל העסק מנתב את זמנו היקר בין ניהול הצד הפיננסי לבין ניהול שוטף של העסק.

יתרונות עיקריים לקבלת שירותי חשבות חוץ:

 1. מתן שירותי חשבות חוץ מאפשרים לבעל העסק לנתב את זמנו בצד הניהולי והשיווקי השוטף של העסק ולא בניהול המידע עסקי פיננסי שאינו עדכני באופן שוטף.
 2. שירותי חשבות אשר ניתנים במיקור חוץ הינם אובייקטיביים לחלוטין אשר אינם מושפעים מהנהלת החברה ומעברה של החברה לכן, בעסקים קטנים ובינוניים מבינים כי ייעוץ או שירות חיצוני יכול לעזור לבעל העסק להתייעל ולהשתפר.
 3. יתרון נוסף במיקור חוץ הינו הזמינות המלאה מבלי להחזיק עובד/ת בכיר/ה בחברה. כל בעל עסק יודע כי להעסקת עובד/ת בכיר/ה ישנן השלכות רבות בכל הקשור לעלויות שכר, לזכויות עובד/ת בכיר/ה בחברה בנוסף נדרשת עמדה נוספת במשרד.
 4. במסגרת שירותי חשבות במיקור חוץ יכולים לכלול גם שירותי חשבות שכר. שירותים כאמור חוסכים לבעל עסק, העסקת חשב/ת שכר בחצי משרה וכן מונע טעויות שכר בתלושי העובדים. בנוסף, השירות מונע טעויות בדיווח לשלטונות המס ומאפשר לבעל העסק לנתב את זמנו היקר בניהול השוטף.
 5. השירותים ניתנים באופן דיסקרטי ומדווחים לבעל העסק בלבד או מי מטעמו בהתאם להנחיות מפורשות וזאת כדי שלא לפגוע בהתנהלות השוטפת של העסק ובחרושת השמועות המופצות ע"י עובדי העסק.

צוות מקצועי בראשותי, יעניק לך ליווי עסקי פיננסי מקצועי. הנני רואה חשבון בהשכלתי ושמשתי כמנהל הכספים באירגונים גדולים, בעל ניסיון וידע בתחום העסקי פיננסי. במהלך השירות אתן דיווח על תוצאות פעילות עסקית עדכנית וכן אשתף אותך בסוגיות הקשורות לפעילות העסקית הפיננסית, במטרה לקבל החלטה עסקית נבונה ומתאימה לתנאי העסק.

הצוות בראשותי יערוך עבורך דוחות המשקפים את פעילות עסקית השוטפת, תוך הקפדה על הפקת הדוחות באופן מקצועי ומהיר, על מנת לאפשר לך לקבל החלטות עסקיות בזמן אמת. בנוסף ועל פי דרישה, הצוות יפיק עבורך את הדוחות הכספיים הרבעוניים והשנתיים לקראת ביקורת שנתית על מנת לאפשר להליכי הביקורת להיות יעילים ככל שניתן. הנני בעל ידע עשיר בתקני החשבונאות באירגונים גדולים ובעל ניסיון רב בפתרון סוגיות חשבונאיות כגון: סוגיות בין-חברתיות עם חברות מוחזקות, חברות בנות, הכרה בהכנסה ועוד. עבודת הצוות והתיאום בין נותני השירות השונים כגון: הנהלת חשבונות וחשבי שכר במשרדי, מסייעים בניווט הדרך להשגת המטרות במהירות ויעילות.

הצוות בראשותי יפעל מול בעל העסק ובתיאום מלא עימו בתחומים הבאים:

 • 1). דוחות פיננסים להנהלה.
 • 2). יעוץ חשבונאי להנהלת החשבונות.
 • 3). סגירת חודש פיננסי.
 • 4). דוחות רווח והפסד עדכניים לתקופה המבוקשת.
 • 5). עבודה מול רשויות המס.
 • 6). עבודה מול רו”ח חיצוניים.
 • 7). ניהול מעקב ובקרה תקציבית.
 • 8). טיפול בנושאי שכר והסכמי עבודה.
 • 9). טיפול החוזי רכישה ומכרזים.
 • 10). טיפול בדיווחים למדען ראשי.

…………………………………………….

משרדי ישמח לעמוד לרשותך ולסייע כדי להגיע ליעדים ביחד.

צור קשר

התקשר אלינו
השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר
דילוג לתוכן