גיל אשל ושות – בודק שכר מוסמך

גיל אשל ושות'
רואי חשבון
C.P.A (Isr.)
.GIL ESHEL & Co
בדיקות כלליות

למספר רב של ארגונים ובעלי עסקים שונים רצון עז ושאיפה כלכלית להגדלת הרווח והרחבת הפעילות העסקית הקיימת והתמודדות עם תנאי שוק משתנים ותובעניים. בעלי עסקים ומשקיעים פוטנציאליים אשר מעוניינים לקבל חוות דעת מקצועית בעניין רכישת מכונה ליצור למשל, או בחינה של הגדלת פעילות עסקית או התייעלות ארגונית, אנו מבצעים ניתוח כדאיות השקעה הכוללת רווח צפוי , גידול במחזור וארוך הזמן בו מוחזרת ההשקעה.
אנו מכינים עבור בעלי עסקים וארגונים שונים תכניות עסקיות וזאת לאחר ביצוע בדיקות כלכליות לצורך הגדלת הרווח והרחבת הפעילות העסקית . התוכנית העסקית המוגשת לבעל עסק מגדירה את הצורך במוצר ו/או בשירות, העומדים בבסיס היוזמה העסקית לצורך פיתוח העסק והרחבתו וכן היא מציגה את המבנה התומך בפעילות זו וחשוב מכל, את הפוטנציאל הגלום בפעילות כאמור.

משרדי מתמחה בניתוח כלכלי של חברות וגופים עסקיים ומדווחים לבעל העסק באופן מפורט את מסקנות הדוח. בנוסף אנו נפנה את תשומת לב המשקיע הפוטנציאלי או בעל העסק ליתרונות ולחסרונות הגלומים בעסקה ובגוף העסקי אותו אנו בודקים. אנו מבצעים ניתוח העסקה הערכת תזרים המזומנים ותוספת לרווח השנתי בשל אותה עסקה. כמו כן אנו מבצעים תוכניות התייעלות וחסכון בכוח אדם לצורך הגדלת הרווח השנתי והקלה בתזרים מבלי לפגוע בפעילות החברה.

שנים רבות של ניסיון ניהולי, חשבונאי ופיננסי, מסייעות לנו להבנת חוזקות וחולשות של עסקים, איתור נקודות קריטיות, פוטנציאל לשיפור ועוד. אנו מלווים את העסקה מתחילתו ועד סופו של תהליך ומעניקים יחס אישי וליווי צמוד גם לאחר ביצוע העסקה או תוכנית ההתייעלות.

צור קשר

התקשר אלינו
השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר
דילוג לתוכן