גיל אשל ושות – בודק שכר מוסמך

גיל אשל ושות'
רואי חשבון
C.P.A (Isr.)
.GIL ESHEL & Co
אקטואריה ואיזון משאבים

חוק יחסי ממון בין בני זוג מגדיר באופן ברור כי בהעדר הסכם מימון בן בני הזוג , חלוקת רכוש הצדדים מתבצעת בדרך של הסדר איזון משאבים. ביצוע איזון המשאבים, בעיקר הפנסיוני, בדרך שהוגדרה על ידי החוק, דורש הבנה, ניסיון, ידע ומיומנות מעמיקה בעולמות הביטוחיים מחד והפנסיוניים מאידך. הליך האיזון כולל גם את רכוש המוחשי, ובכללם מניות, ניירות ערך ואופציות. כמו כן הוא כולל שווי עסקי ומוניטין.

התהליך כאמור שיכול שיהיה פשוט מאד, אך במקרים אחרים מורכב ותובעני מבחינת כמויות המידע הנדרשות. בהליך איסוף המידע , משרדי פועל באופן דיסקרטי ובמידת הצורך בשיתוף עם בני הזוג , כך שחלק זה בהליך הפירוד יהיה חלק ככל שניתן. זאת ועוד, אנו מציגים בפני בני הזוג את האופציות השונות העומדות בפניהם, לצורך איזון משאבים. הליווי האקטוארי והמקצועי, התנהלות נכונה יותר בקביעת מתווה הפירוד הכלכלי, תוך איזון בין הצרכים של הצדדים ויצירת אמון במספרים המתקבלים ובמתווה המוצע, מייצרים לבני הזוג, שקט נפשי וביטחון בתוצאות .

משרדי בעל ידע ונסיון רב במתן חוות דעת לצורך איזון משאבים וכולל צוות עובדים מקצועי ומיומן מאד הנותן שרות אישי ומקצועי ללקוחות ו/או לעורכי הדין שלהם מתחילת התהליך ועד לסיומו

צור קשר

התקשר אלינו
השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר
דילוג לתוכן